Kaltura (7.x-2.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Password
pl: Hasło

en: Image
pl: Zdjęcie

en: Show
pl: Pokaż

en: Upload Image
pl: Wyślij zdjęcie

en: Registration
pl: Rejestracja
