Kaltura (7.x-2.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Password
ro: Parola

en: Image
ro: Imagine

en: Email
ro: E-mail

en: Show
ro: Afişare
