Kaltura (7.x-2.0-beta1) - en to el translation catalogue (38 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: title
el: τίτλος

en: Value
el: Αξία

en: Description
el: Περιγραφή

en: more
el: περισσότερα

en: Action
el: Ενέργεια

en: new
el: νέο

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Country
el: Χώρα

en: Image
el: Εικόνα

en: search
el: αναζήτηση

en: All
el: Όλες

en: Page
el: Σελίδα

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: This field is required.
el: Το πεδίο είναι απαραίτητο.

en: Thumbnail
el: Μικρογραφία

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Desc
el: Φθί

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Company
el: Εταιρία

en: General
el: Γενικά

en: Other
el: Άλλο

en: Defaults
el: Προεπιλεγμένα

en: Server settings
el: Ρυθμίσεις διακομιστή

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Created date
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: Website
el: Ιστοσελίδα

en: New
el: Δημιουργία

en: cancel
el: ακύρωση

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
