Kaltura (7.x-2.0-beta1) - en to is translation catalogue (36 entries)

en: Title
is: Titill

en: title
is: titill

en: Value
is: Gildi

en: Description
is: Lýsing

en: more
is: meira

en: Action
is: Aðgerð

en: new
is: nýtt

en: Tags
is: Efnisorð

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Reset
is: Endursetja

en: Password
is: Lykilorð

en: Country
is: Land

en: Image
is: Mynd

en: Audio
is: Hljóð

en: search
is: leita

en: Email
is: Netfang

en: All
is: Allt

en: Page
is: Síða

en: Advanced
is: Ítarlegt

en: This field is required.
is: Nauðsynlegt er að fylla út þennan reit.

en: Thumbnail
is: Smámynd

en: Phone
is: Sími

en: Owner
is: Eigandi

en: Company
is: Fyrirtæki

en: General
is: Almennt

en: Defaults
is: Sjálfgildi

en: Server settings
is: Stillingar þjóns

en: Last Name
is: Eftirnafn

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Created date
is: Dags. stofnað

en: Website
is: Vefsíða

en: New
is: Nýtt

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
