Kaltura (7.x-2.0-beta1) - en to fa translation catalogue (33 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Value
fa: مقدار

en: Description
fa: شرح

en: more
fa: بیشتر

en: Action
fa: عملکرد

en: new
fa: جدید

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Reset
fa: اعاده

en: Password
fa: رمز

en: Country
fa: کشور

en: Image
fa: تصویر

en: Audio
fa: صوتی

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: All
fa: همه

en: Page
fa: صفحه

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Thumbnail
fa: تصویر بندانگشتی

en: Desc
fa: نزولی

en: Owner
fa: مالک

en: General
fa: عمومی

en: Other
fa: ساير

en: E-Mail
fa: پست الکترونیکی

en: Defaults
fa: پیش‌فرض‌ها

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Created date
fa: تاریخ ایجاد

en: Video
fa: ویدیو

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی
