Kaltura (7.x-2.0-beta1) - en to se translation catalogue (11 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Description
se: Čilgehus

en: new
se: ođđa

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Password
se: Beassansátni

en: Image
se: Govva

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre

en: Video
se: Filbma
