Kaltura (7.x-2.0) - en to ast translation catalogue (20 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Value
ast: Valor

en: Description
ast: Descripción

en: more
ast: más

en: new
ast: nuevu

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Reset
ast: Reafitar

en: Password
ast: Clave

en: Image
ast: Imaxe

en: search
ast: guetar

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: All
ast: Too

en: Page
ast: Páxina

en: This field is required.
ast: Esti campu ye obligatoriu.

en: Owner
ast: Dueñu

en: General
ast: Xeneral

en: Other
ast: Otru

en: Server settings
ast: Preferencies del sirvidor
