Kaltura (7.x-2.0) - en to jv translation catalogue (25 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Value
jv: Biji

en: Description
jv: Katrangan

en: more
jv: pepaké

en: Action
jv: Aksi

en: new
jv: anyar

en: Tags
jv: Tautan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Reset
jv: Baléknā

en: Password
jv: Sandhi

en: Country
jv: Negara

en: Image
jv: Gambar

en: search
jv: goléki

en: All
jv: Kabèh

en: Page
jv: Kācā

en: Advanced
jv: Mahir

en: This field is required.
jv: Kotak isian iki dibutuhna.

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Owner
jv: Sing duwé

en: General
jv: Umum

en: Other
jv: Liyané

en: Server settings
jv: Sétingan server

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
