Kaltura (7.x-2.0) - en to kn translation catalogue (34 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: title
kn: ತಲೆಬರಹ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: more
kn: ಮತ್ತಷ್ಟು

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: new
kn: ಹೊಸ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Audio
kn: ಆಡಿಯೋ

en: Player
kn: ಆಟಗಾರ

en: search
kn: ಹುಡುಕು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Advanced
kn: ಸುಧಾರಿತ

en: Thumbnail
kn: ತಂಬ್‌ನೈಲ್‌

en: Phone
kn: ದೂರವಾಣಿ

en: Job Title
kn: ಉದ್ಯೋಗದ ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Owner
kn: ಮಾಲಿಕ

en: Company
kn: ಕಂಪನಿ

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Defaults
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟುಗಳು

en: Server settings
kn: ಸರ್ವರ್ ಸೆಟ್ಟಿಂಗ್‌ಗಳು

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೋ

en: New
kn: ಹೊಸ

en: cancel
kn: ರದ್ದು ಮಾಡು

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
