Kaltura (7.x-2.0) - en to ku translation catalogue (22 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: title
ku: ناونیشان

en: Value
ku: نرخ

en: Description
ku: دەربارە

en: more
ku: زیاتر

en: Action
ku: کردار

en: new
ku: نوێ

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Image
ku: وێنە

en: search
ku: گەڕان

en: Email
ku: ئیمێل

en: All
ku: هەموو

en: Page
ku: پەڕە

en: This field is required.
ku: ئەم بۆشاییە پێویستە.

en: Owner
ku: خاوەن

en: General
ku: گشتی

en: Other
ku: هیتر

en: Server settings
ku: سازکارییەکانی ڕاژەکار
