Kaltura (7.x-2.0) - en to pl translation catalogue (51 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: title
pl: tytuł

en: Value
pl: Wartość

en: Description
pl: Opis

en: more
pl: więcej

en: Action
pl: Akcja

en: new
pl: nowy

en: Tags
pl: Tagi

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Reset
pl: Resetuj

en: Password
pl: Hasło

en: Country
pl: Państwo

en: Image
pl: Obraz

en: search
pl: szukaj

en: All
pl: Wszystko

en: submit
pl: Wyślij

en: Page
pl: Strona

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: This field is required.
pl: To pole jest wymagane.

en: Thumbnail
pl: Miniaturka

en: Phone
pl: Telefon

en: Desc
pl: Malejąco

en: Job Title
pl: Nazwa stanowiska

en: Owner
pl: Właściciel

en: Company
pl: Firma

en: General
pl: Ogólne

en: Other
pl: Inne

en: Defaults
pl: Domyślne

en: Server settings
pl: Ustawienia serwera

en: First Name
pl: Imię

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Created date
pl: Data utworzenia

en: Video
pl: Wideo

en: Website
pl: Strona WWW

en: New
pl: Nowy

en: cancel
pl: anuluj

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Partner ID
pl: ID partnera

en: Player Width
pl: Szerokość odtwarzacza

en: Player Height
pl: Wysokość odtwarzacza

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Appears in: @bundles
pl: Pojawia się w: @bundles

en: Add Media
pl: Dodaj media

en: Add media
pl: Dodaj media

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Not right now
pl: Nie teraz

en: Existing
pl: Istniejące
