Kaltura (7.x-2.0) - en to sv translation catalogue (45 entries)

en: Title
sv: Titel

en: title
sv: titel

en: Value
sv: Värde

en: Description
sv: Beskrivning

en: more
sv: mer

en: Action
sv: Åtgärd

en: new
sv: nytt

en: Tags
sv: Etiketter

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Reset
sv: Återställ

en: Password
sv: Lösenord

en: Country
sv: Land

en: Image
sv: Bild

en: Audio
sv: Ljud

en: search
sv: sök

en: Email
sv: E-post

en: All
sv: Alla

en: Page
sv: Sida

en: Advanced
sv: Utökad

en: This field is required.
sv: Detta fält är obligatoriskt.

en: Thumbnail
sv: Miniatyr

en: Phone
sv: Telefon

en: Desc
sv: Fallande

en: Owner
sv: Ägare

en: Company
sv: Företag

en: General
sv: Allmän

en: Other
sv: Övriga

en: E-Mail
sv: E-post

en: Defaults
sv: Förvalt

en: Server settings
sv: Inställningar för servern

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Created date
sv: Skapad datum

en: Add New
sv: Lägg till ny

en: Website
sv: Webbplats

en: State / Province
sv: Stat / provins

en: New
sv: Ny

en: cancel
sv: avbryt

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Appears in: @bundles
sv: Visas i: @bundles

en: Add media
sv: Lägg till media

en: Asc
sv: Stigande
