Kaltura (7.x-2.1-beta1) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Title
br: Titl

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Password
br: Ger-tremen

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Page
br: Pajenn
