Kaltura (7.x-2.1-beta1) - en to cy translation catalogue (33 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Value
cy: Gwerth

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: more
cy: mwy

en: new
cy: newydd

en: Tags
cy: Tagiau

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Reset
cy: Ailosod

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Country
cy: Gwlad

en: Image
cy: Delwedd

en: search
cy: chwilio

en: Error
cy: Gwall

en: All
cy: I gyd

en: Page
cy: Tudalen

en: Advanced
cy: Uwch

en: This field is required.
cy: Mae'r maes yma'n ofynnol.

en: Thumbnail
cy: Disgrifiad Cryno

en: Phone
cy: ffôn

en: Company
cy: Cwmni

en: General
cy: Cyffredinol

en: Other
cy: Arall

en: Close
cy: Yn agos

en: Defaults
cy: Rhagosodiadau

en: Server settings
cy: Gosodiad y gweinyddwr

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Created date
cy: Dyddiad y crewyd

en: cancel
cy: Diddymu

en: Apply
cy: Ceisio

en: Not configured
cy: Heb ei ffurfweddu

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
