Kaltura (7.x-2.1-beta1) - en to et translation catalogue (46 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: title
et: pealkiri

en: Value
et: Väärtus

en: Description
et: Kirjeldus

en: more
et: veel

en: Action
et: Tegevus

en: new
et: uus

en: Tags
et: Sildid

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Reset
et: Tühista

en: Password
et: Parool

en: Country
et: Riik

en: Image
et: Pilt

en: Audio
et: Heli

en: search
et: otsing

en: Email
et: E-kiri

en: Error
et: Viga

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: Click here
et: Klõpsa siia

en: Thumbnail only
et: Ainult pisipilt

en: Advanced
et: Täpsem

en: This field is required.
et: See väli on kohustuslik.

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Phone
et: Telefon

en: Desc
et: Kahanev

en: Owner
et: Omanik

en: Company
et: Asutus

en: General
et: Üldine

en: here
et: siin

en: Other
et: Muu

en: Close
et: Sulge

en: Defaults
et: Vaikesätted

en: Server settings
et: Serveri seadistus

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Created date
et: Loomise kuupäev

en: New
et: Uus

en: cancel
et: katkesta

en: Apply
et: Rakenda

en: Thumbnail Height
et: Pisipildi kõrgus

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Add media
et: Lisa meedia

en: Asc
et: Kasvav
