Kaltura (7.x-2.1-beta1) - en to eu translation catalogue (38 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: title
eu: izenburua

en: Value
eu: Balioa

en: Description
eu: Azalpena

en: more
eu: gehiago

en: Action
eu: Ekintza

en: new
eu: berria

en: Tags
eu: Etiketak

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Reset
eu: Garbitu

en: Password
eu: Pasahitza

en: Country
eu: Herria

en: Image
eu: Irudia

en: search
eu: bilaketa

en: Email
eu: Eposta

en: Error
eu: Errorea

en: All
eu: Guztiak

en: Page
eu: Orria

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: This field is required.
eu: Eremu hau beharrezkoa da.

en: Thumbnail
eu: Iruditxoa

en: Desc
eu: Beheraka

en: Owner
eu: Jabea

en: General
eu: Orokorra

en: here
eu: hemen

en: Other
eu: Bestea

en: Close
eu: Itxi

en: Defaults
eu: Lehenetsia

en: Server settings
eu: Zerbitzailearen ezarpenak

en: Created date
eu: Sortze data

en: New
eu: Berriak

en: Apply
eu: Ezarri

en: Not configured
eu: Konfiguratu gabe

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
