Kaltura (7.x-2.1-beta1) - en to ga translation catalogue (12 entries)

en: more
ga: Tuilleadh

en: new
ga: nua

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Country
ga: Tír

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: This field is required.
ga: Réimse riachtanach

en: Phone
ga: Fón

en: First Name
ga: Ainm

en: Last Name
ga: Sloinne

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
