Kaltura (7.x-2.1-beta1) - en to ka translation catalogue (27 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: title
ka: სათაური

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Description
ka: აღწერა

en: more
ka: მეტი

en: Action
ka: ოპერაცია

en: new
ka: ახალი

en: Tags
ka: ტეგები

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Password
ka: პაროლი

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Image
ka: სურათი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Error
ka: შეცდომა

en: All
ka: ყველა

en: Page
ka: გვერდი

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: This field is required.
ka: ეს ველი სავალდებულოა.

en: Desc
ka: აღწერა

en: Owner
ka: მფლობელი

en: General
ka: ზოგადი

en: Other
ka: სხვა

en: Server settings
ka: სერვერის პარამეტრები

en: Created date
ka: შექმნის თარიღი

en: New
ka: ახალი

en: - All -
ka: - ყველა -
