Kaltura (7.x-2.1-beta1) - en to mr translation catalogue (27 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: title
mr: शीर्षक

en: Value
mr: किंमत

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: more
mr: आणखी

en: Action
mr: कृती

en: new
mr: नवीन

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Country
mr: देश

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Audio
mr: ध्वनी

en: search
mr: शोधा

en: Email
mr: ईमेल

en: Error
mr: तृटी

en: All
mr: सर्व

en: Page
mr: पान

en: Click here
mr: येथे क्लिक करा

en: Phone
mr: दूरध्वनी

en: Owner
mr: मालक

en: General
mr: साधारण

en: here
mr: येथे

en: Close
mr: बंद

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Website
mr: संकेतस्थळ
