Kaltura (7.x-2.1-beta1) - en to nl translation catalogue (58 entries)

en: Title
nl: Titel

en: title
nl: titel

en: Value
nl: Waarde

en: Description
nl: Beschrijving

en: more
nl: meer

en: Action
nl: Actie

en: new
nl: nieuw

en: Tags
nl: Labels

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Country
nl: Land

en: Image
nl: Afbeelding

en: Player
nl: Speler

en: search
nl: zoeken

en: Email
nl: E-mail

en: Error
nl: Fout

en: All
nl: Alle

en: submit
nl: indienen

en: Page
nl: Pagina

en: Click here
nl: Klik hier

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: This field is required.
nl: Dit veld is verplicht.

en: Thumbnail
nl: Miniatuur

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Desc
nl: Aflopend

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Company
nl: Bedrijf

en: General
nl: Algemeen

en: here
nl: hier

en: Other
nl: Andere

en: E-Mail
nl: E-mailadres

en: Close
nl: Sluiten

en: Defaults
nl: Standaardinstellingen

en: Server settings
nl: Serverinstellingen

en: First Name
nl: Voornaam

en: Last Name
nl: Achternaam

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Created date
nl: Aanmaakdatum

en: Add New
nl: Nieuwe toevoegen

en: New
nl: Nieuwe

en: cancel
nl: annuleren

en: Apply
nl: Toepassen

en: Not configured
nl: Niet geconfigureerd

en: Player Width
nl: Videobreedte

en: Player Height
nl: Videohoogte

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Configured
nl: Geconfigureerd

en: Player Settings
nl: Player instellingen

en: Appears in: @bundles
nl: Komt voor in: @bundles

en: Add Media
nl: Media toevoegen

en: Add media
nl: Media toevoegen

en: Asc
nl: Oplopend

en: Video Player
nl: Video-speler

en: Existing
nl: Bestaande

en: Describe yourself
nl: Omschrijf jezelf
