Kaltura (7.x-2.1-beta1) - en to sl translation catalogue (22 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: title
sl: naslov

en: Value
sl: Vrednost

en: Description
sl: Opis

en: more
sl: več

en: Action
sl: Akcija

en: new
sl: novo

en: Tags
sl: Oznake

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Password
sl: Geslo

en: Image
sl: Slika

en: search
sl: išči

en: Error
sl: Napaka

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran

en: This field is required.
sl: To polje je obvezno.

en: Owner
sl: Lastnik

en: General
sl: Splošno

en: Close
sl: Zapri

en: Server settings
sl: Nastavitve strežnika
