Kaltura (7.x-2.1-beta1) - en to ur translation catalogue (15 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: title
ur: عنوان

en: Value
ur: قیمت

en: Description
ur: وضاحت

en: more
ur: مزید

en: Action
ur: ایکشن

en: new
ur: جدید

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Email
ur: ای میل

en: Error
ur: خرابی

en: This field is required.
ur: یہ خانہ لازمی ہے۔

en: Server settings
ur: سرور کی ترتیبات

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی
