Kaltura (7.x-2.1) - en to am translation catalogue (15 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Value
am: እሴት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: more
am: ተጨማሪ

en: Action
am: እርምጃ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Email
am: ኢሜይል

en: Error
am: ስህተት

en: Page
am: ገጽ

en: This field is required.
am: ይህ መስክ ተፈላጊ ነው።

en: Close
am: ዝጋ

en: Sort by
am: ደርድር
