Kaltura (7.x-2.1) - en to bg translation catalogue (29 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Value
bg: Стойност

en: Description
bg: Описание

en: more
bg: още

en: Action
bg: Действие

en: new
bg: нов

en: Tags
bg: Таг

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Password
bg: Парола

en: Country
bg: Страна

en: Image
bg: Снимка

en: Audio
bg: Музика

en: search
bg: Търсене

en: Email
bg: Е-поща

en: Error
bg: Грешка

en: All
bg: Всички

en: Page
bg: Страница

en: Click here
bg: Натиснете тук

en: This field is required.
bg: Задължително поле.

en: Thumbnail
bg: Умалена

en: Phone
bg: Телефон

en: General
bg: Общи

en: here
bg: Тук

en: Other
bg: Други

en: Server settings
bg: Настройки на сървър

en: cancel
bg: Отказване

en: Apply
bg: Търси
