Kaltura (7.x-2.1) - en to fi translation catalogue (47 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: title
fi: otsikko

en: Value
fi: Arvo

en: Description
fi: Kuvaus

en: more
fi: lisää

en: Action
fi: Toiminto

en: new
fi: uudet

en: Tags
fi: Tagit

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Reset
fi: Palauta

en: Password
fi: Salasana

en: Country
fi: Maa

en: Image
fi: Kuva

en: Player
fi: Esitysmuoto

en: search
fi: hae

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Error
fi: Virhe

en: All
fi: Kaikki

en: Page
fi: Sivu

en: Click here
fi: Klikkaa tässä

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: This field is required.
fi: Tämä kenttä on pakollinen.

en: Thumbnail
fi: Pienoiskuva

en: Phone
fi: Puhelin

en: Owner
fi: Omistaja

en: Company
fi: Yritys

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: here
fi: täällä

en: Other
fi: Muu

en: E-Mail
fi: Sähköpostiosoite

en: Close
fi: Sulje

en: Defaults
fi: Oletusasetukset

en: Server settings
fi: Palvelimen asetukset

en: First Name
fi: Etunimi

en: Last Name
fi: Sukunimi

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Created date
fi: Luontipäivä

en: New
fi: Uusi

en: cancel
fi: peruuta

en: Apply
fi: Käytä

en: Not configured
fi: Ei asetettu

en: Partner ID
fi: ID

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Add Media
fi: Lisää mediasisältöä

en: Add media
fi: Lisää mediatiedosto
