Kaltura (7.x-2.1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Title
de: Titel

en: Action
de: Aktion

en: Error
de: Fähler

en: This field is required.
de: Das Fäld mues usgfüllt wärde.

en: Server settings
de: Server-Ystellige
