Kaltura (7.x-2.1) - en to hu translation catalogue (61 entries)

en: Title
hu: Cím

en: title
hu: cím

en: Value
hu: Érték

en: Description
hu: Leírás

en: more
hu: tovább

en: Action
hu: Művelet

en: new
hu: új

en: Tags
hu: Címkék

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Password
hu: Jelszó

en: Country
hu: Ország

en: Image
hu: Kép

en: Audio
hu: Hanganyag

en: Player
hu: Lejátszó

en: search
hu: keresés

en: Email
hu: E-mail

en: Error
hu: Hiba

en: All
hu: Mind

en: submit
hu: beküldés

en: Page
hu: Oldal

en: Click here
hu: Ide kell kattintani

en: Advanced
hu: Haladó

en: This field is required.
hu: Szükséges mező.

en: Thumbnail
hu: Bélyegkép

en: Phone
hu: Telefon

en: Desc
hu: Csökk

en: Owner
hu: Tulajdonos

en: Company
hu: Cég

en: General
hu: Általános

en: here
hu: ide

en: Other
hu: Egyéb

en: Close
hu: Bezár

en: Defaults
hu: Alapértelmezések

en: Server settings
hu: A kiszolgáló beállításai

en: First Name
hu: Keresztnév

en: Last Name
hu: Vezetéknév

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Created date
hu: Létrehozás dátuma

en: Add New
hu: Új hozzáadása

en: Video
hu: Videó

en: Website
hu: Webhely

en: State / Province
hu: Állam / tartomány

en: New
hu: Új

en: cancel
hu: mégsem

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Not configured
hu: Nincs beállítva

en: Offset
hu: Eltolás

en: Server Status
hu: Kiszolgáló állapota

en: Player Width
hu: Lejátszó szélessége

en: Image Width
hu: Kép szélesség

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Configured
hu: Konfigurált

en: Player Settings
hu: Lejátszó beállításai

en: Appears in: @bundles
hu: Használatban: @bundles

en: Add media
hu: Média hozzáadása

en: Asc
hu: Növ

en: check all
hu: összes kijelölése

en: Existing
hu: Meglévő
