Kaltura (7.x-2.1) - en to ps translation catalogue (23 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Value
ps: بيه

en: Description
ps: سپړنه

en: more
ps: نور

en: Action
ps: چار

en: new
ps: نوی

en: Tags
ps: بچوي

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Password
ps: پټ توری

en: Image
ps: انځور

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Error
ps: تیروتنه

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: General
ps: ټوليز

en: Other
ps: نور

en: Close
ps: تړل

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: New
ps: نوی

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
