Kaltura (7.x-2.0) - en to az translation catalogue (28 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Value
az: Qiymət

en: Description
az: İzahat

en: more
az: daha çox

en: Action
az: Fəaliyyət

en: new
az: yeni

en: Tags
az: Teqlər

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Password
az: Parol

en: Country
az: Ölkə

en: Image
az: Şəkil

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Advanced
az: Əlavə

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Desc
az: azaldın

en: Owner
az: Sahib

en: General
az: Əsas

en: Other
az: Digər

en: Defaults
az: Defoltlar

en: Sort by
az: Sırala

en: New
az: Yeni

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
