Kaltura (7.x-3.0-beta1) - en to be translation catalogue (31 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: title
be: назва

en: Value
be: Значэнне

en: Description
be: Апісанне

en: more
be: болей

en: Action
be: Дзеянне

en: new
be: новае

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Reset
be: Скінуць

en: Password
be: Пароль

en: Country
be: Краіна

en: Image
be: Малюнак

en: Audio
be: Аўдыё

en: search
be: пошук

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Error
be: Памылка

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: Advanced
be: Дадаткова

en: This field is required.
be: Абавязковае поле.

en: Owner
be: Уладальнік

en: General
be: Агульны

en: Other
be: Іншыя

en: Defaults
be: Прадвызначаныя

en: Server settings
be: Налады сэрвераў

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Created date
be: Дата стварэння

en: Apply
be: Ужыць

en: Status report
be: Сістэмны статус
