Kaltura (7.x-3.0-beta1) - en to bo translation catalogue (42 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: new
bo: གསར་བ

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Image
bo: པར་རིས

en: Audio
bo: སྒྲ་འབེབས།

en: search
bo: འཚོལ་བཤེར

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: All
bo: ཡོངས

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: This field is required.
bo: ཚན་པ་འདི་ངེས་པར་དུ་འབྲི་དགོས།

en: Thumbnail
bo: བསྡུས་རིས།

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Owner
bo: བདག་པོ

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: here
bo: འདིར།

en: Other
bo: གཞན

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Defaults
bo: སྔར་ཡོད

en: Server settings
bo: ཞབས་ཞུ་བའི་སྒྲིག་འགོད

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Created date
bo: གསར་འཛུགས་ཀྱི་ཟླ་ཚེས

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: New
bo: གསར་བ

en: cancel
bo: དོར་བ།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Not configured
bo: སྡེབ་སྒྲིག་བྱས་མེད།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Status report
bo: གནས་ཚུལ་སྙན་ཞུ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
