Kaltura (7.x-3.0-beta1) - en to gu translation catalogue (21 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: title
gu: શીર્ષક

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Description
gu: વર્ણન

en: more
gu: વધુ

en: Action
gu: ક્રિયા

en: new
gu: નવું

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: search
gu: શોધ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Error
gu: ભુલ

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: This field is required.
gu: આ ક્ષેત્ર જરૂરી છે.

en: General
gu: સામાન્ય

en: Other
gu: અન્ય

en: Close
gu: બંધ

en: Server settings
gu: સર્વર ની ગોઠણીઓ

en: Apply
gu: લાગુ કરો
