Kaltura (7.x-3.0-beta1) - en to hr translation catalogue (35 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: title
hr: naslov

en: Value
hr: Vrijednost

en: Description
hr: Opis

en: more
hr: više

en: Action
hr: Akcija

en: new
hr: novo

en: Tags
hr: Oznake

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Reset
hr: Poništi

en: Password
hr: Lozinka

en: Country
hr: Država

en: Image
hr: Slika

en: search
hr: pretraga

en: Email
hr: E-pošta

en: Error
hr: Greška

en: All
hr: Svi

en: Page
hr: Stranica

en: Advanced
hr: Napredno

en: This field is required.
hr: Nužno polje.

en: Phone
hr: Telefon

en: Desc
hr: Silazno

en: Owner
hr: Vlasnik

en: General
hr: Općenito

en: here
hr: ovdje

en: Other
hr: Ostalo

en: Defaults
hr: Zadane vrijednosti

en: Server settings
hr: Postavke poslužitelja

en: Last Name
hr: Prezime

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Created date
hr: Nadnevak stvaranja

en: Apply
hr: Primjeni

en: Status report
hr: Izvješće statusa

en: Asc
hr: Uzlazno
