Kaltura (7.x-3.0-beta1) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Description
mg: Andinindininy

en: new
mg: vaovao

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Password
mg: Teny miafina
