Kaltura (7.x-3.0-beta1) - en to oc translation catalogue (41 entries)

en: Title
oc: Títol

en: title
oc: títol

en: Value
oc: Valor

en: Description
oc: Descripcion

en: more
oc: mai

en: Action
oc: Accion

en: new
oc: novèl

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Password
oc: Senhal

en: Country
oc: País

en: Image
oc: Imatge

en: Audio
oc: Àudio

en: Player
oc: Jogaire

en: search
oc: recercar

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: All
oc: Tot

en: Page
oc: Pagina

en: Advanced
oc: Avançat

en: This field is required.
oc: Aqueste camp es obligatòri.

en: Owner
oc: Proprietari

en: Company
oc: Societat

en: here
oc: aicí

en: Other
oc: Autre

en: Close
oc: Tampar

en: Defaults
oc: Paramètres per defaut

en: Server settings
oc: Paramètres del servidor

en: First Name
oc: Prenom

en: Last Name
oc: Nom d'Ostal

en: Sort by
oc: Triar per

en: Created date
oc: Data de creacion

en: Website
oc: Site web

en: New
oc: Novèl

en: cancel
oc: anullar

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Status report
oc: Tablèu de bòrd

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -
