Kaltura (7.x-3.0-beta2) - en to af translation catalogue (25 entries)

en: Title
af: Titel

en: title
af: titel

en: Submit
af: Stuur

en: Value
af: Waarde

en: Description
af: Beskrywing

en: more
af: meer

en: Action
af: Aksie

en: new
af: nuut

en: Tags
af: Etikette

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: File
af: Lêer

en: Reset
af: Herstel

en: Password
af: Wagwoord

en: Country
af: Land

en: Image
af: Beeld

en: search
af: soek

en: Error
af: Fout

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: This field is required.
af: Hierdie veld is verpligtend.

en: Other
af: Ander

en: Server settings
af: Bediener-instellings

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
