Kaltura (7.x-3.0-beta2) - en to kk translation catalogue (22 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: title
kk: аты

en: Submit
kk: Жіберу

en: Value
kk: Мән

en: Description
kk: Сипаттама

en: Action
kk: Әрекет

en: new
kk: жаңа

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Reset
kk: Ысыру

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Image
kk: Сурет

en: search
kk: Іздеү

en: Error
kk: Қате

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет

en: This field is required.
kk: Міндетті өріс

en: General
kk: Басты

en: Other
kk: Басқа

en: Server settings
kk: Сервер баптамалары

en: Status report
kk: Сайттың статусы
