Kaltura (7.x-3.0-beta2) - en to ml translation catalogue (18 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: title
ml: തലക്കെട്ട്‌

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Description
ml: വിവരണം

en: more
ml: കൂടുതൽ

en: Action
ml: പ്രവര്‍ത്തി

en: new
ml: പുതിയത്

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Country
ml: രാജ്യം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Audio
ml: ഓഡിയോ

en: Error
ml: പ്രശ്നം

en: This field is required.
ml: ഈ ഫീല്‍ഡ് ആവശ്യമാണ്.

en: Server settings
ml: സെര്‍വര്‍ ക്രമീകരണം
