Kaltura (7.x-3.0-beta2) - en to sk translation catalogue (48 entries)

en: Title
sk: Názov

en: title
sk: názov

en: Submit
sk: Odoslať

en: Value
sk: Hodnota

en: Description
sk: Popis

en: more
sk: viac

en: Action
sk: Akcia

en: new
sk: nové

en: Tags
sk: Značky

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: File
sk: Súbor

en: Password
sk: Heslo

en: Country
sk: Krajina

en: Image
sk: Obrázok

en: search
sk: vyhľadávanie

en: Error
sk: Chyba

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: Click here
sk: Kliknite sem

en: Thumbnail only
sk: Iba náhľad

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: This field is required.
sk: Toto pole je povinné.

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Phone
sk: Telefón

en: Desc
sk: Zostupne

en: Owner
sk: Vlastník

en: Company
sk: Spoločnosť

en: General
sk: Všeobecné

en: here
sk: tu

en: Other
sk: Ostatné

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Defaults
sk: Predvolené

en: Server settings
sk: Nastavenia servera

en: First Name
sk: Meno

en: Last Name
sk: Priezvisko

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Created date
sk: Dátum vytvorenia

en: Website
sk: Webová lokalita

en: cancel
sk: zrušiť

en: Apply
sk: Použiť

en: Not configured
sk: Nenastavené

en: Offset
sk: Ofset

en: Status report
sk: Hlásenie stavu

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Add media
sk: Pridať médiá

en: Asc
sk: Vzostupne
