Kaltura (7.x-3.0) - en to bn translation catalogue (15 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Description
bn: বিবরণ

en: new
bn: নতুন

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: File
bn: ফাইল

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Image
bn: ছবি

en: Import
bn: আমদানী

en: search
bn: অনুসন্ধান

en: Error
bn: ত্রুটি

en: All
bn: সমস্ত

en: This field is required.
bn: এই ফিল্ডটি আবশ্যক।

en: General
bn: সাধারণ
