Kaltura (7.x-3.0) - en to he translation catalogue (48 entries)

en: Title
he: כותרת

en: title
he: כותרת

en: Submit
he: שלח

en: Value
he: ערך

en: Description
he: תיאור

en: more
he: עוד

en: Action
he: פעולה

en: new
he: חדש

en: Tags
he: תגיות

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: File
he: קובץ

en: Reset
he: איתחול

en: Password
he: סיסמה

en: Country
he: מדינה

en: Image
he: תמונה

en: Import
he: יבוא

en: Audio
he: אודיו

en: search
he: חיפוש

en: Error
he: שגיאה

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: Advanced
he: מתקדם

en: This field is required.
he: חובה למלא שדה זה.

en: Thumbnail
he: תמונת אצבע

en: Phone
he: טלפון

en: Desc
he: יורד

en: Owner
he: בעלים

en: Company
he: חברה

en: General
he: כללי

en: Other
he: אחר

en: Close
he: סגירה

en: Defaults
he: ברירות מחדל

en: Server settings
he: הגדרות שרת

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Created date
he: תאריך יצירה

en: Video
he: וידאו

en: New
he: חדש

en: cancel
he: בטל

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Status report
he: דו"ח מצב

en: Finished with an error.
he: סיים עם שגיאה.

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Completed @current of @total.
he: הושלמו @current מתוך @total.

en: Add media
he: הוספת מדיה

en: Asc
he: סדר עולה
