Kaltura (7.x-3.0) - en to lt translation catalogue (47 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: title
lt: pavadinimas

en: Submit
lt: Siųsti

en: Value
lt: Reikšmė

en: Description
lt: Aprašymas

en: more
lt: daugiau

en: Action
lt: Veiksmas

en: new
lt: naujas

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: File
lt: Failas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Country
lt: Šalis

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Import
lt: Importuoti

en: search
lt: paieška

en: Error
lt: Klaida

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Click here
lt: Spauskite čia

en: Advanced
lt: Papildomai

en: This field is required.
lt: Šis laukelis yra būtinas.

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Phone
lt: Telefonas

en: Owner
lt: Savininkas

en: Company
lt: Įmonė

en: General
lt: Bendras

en: here
lt: čia

en: Other
lt: Kiti

en: Close
lt: Uždaryti

en: Defaults
lt: Numatyta

en: Server settings
lt: Serverio nustatymai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: New
lt: Naujas

en: cancel
lt: atšaukti

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Not configured
lt: Nenustatyta

en: Status report
lt: Būsenos pranešimas

en: Finished with an error.
lt: Baigta su klaida.

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Completed @current of @total.
lt: Atlikta @current iš @total.

en: Player Settings
lt: Grotuvo nustatymai

en: Add media
lt: Pridėti mediją
