Kaltura (7.x-3.0) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Import
or: ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ

en: Error
or: ତ୍ରୁଟି

en: This field is required.
or: ଏହି କ୍ଷେତ୍ରଟି ଆବଶ୍ୟକ।
