Kaltura (7.x-3.0) - en to pa translation catalogue (14 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: new
pa: ਨਵਾਂ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: search
pa: ਖੋਜ

en: Error
pa: ਗਲਤੀ

en: All
pa: ਸਭ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: This field is required.
pa: ਇਹ ਖੇਤਰ ਲਾਜ਼ਮੀ ਹੈ।

en: Other
pa: ਹੋਰ

en: Status report
pa: ਹਾਲਤ ਵੇਰਵਾ
