Kaltura (7.x-3.1) - en to bs translation catalogue (22 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Value
bs: Vrijednost

en: Description
bs: Opis

en: more
bs: još

en: new
bs: novi

en: Tags
bs: Tagovi

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Categories
bs: Kategorije

en: Password
bs: Lozinka

en: Country
bs: Zemlja

en: Image
bs: Slika

en: Import
bs: Uvezi

en: search
bs: pretraga

en: Error
bs: Greška

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: This field is required.
bs: Ovo polje je obavezno

en: Server settings
bs: Podešavanja servera

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Created date
bs: Datum kreiranja

en: Apply
bs: Primjeni
