Kaltura (7.x-3.1) - en to ca translation catalogue (54 entries)

en: Title
ca: Títol

en: title
ca: títol

en: Submit
ca: Envia

en: Value
ca: Valor

en: Description
ca: Descripció

en: more
ca: més

en: Action
ca: Acció

en: new
ca: nou

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Yes
ca: Sí

en: File
ca: Fitxer

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Password
ca: Contrasenya

en: Country
ca: País

en: Image
ca: Imatge

en: Import
ca: Importa

en: Audio
ca: Àudio

en: Player
ca: Reproductor

en: search
ca: cerca

en: All
ca: Tot

en: submit
ca: envia

en: Page
ca: Pàgina

en: Advanced
ca: Avançat

en: This field is required.
ca: Aquest camp és obligatori.

en: Thumbnail
ca: Miniatura

en: Phone
ca: Telèfon

en: Owner
ca: Propietari

en: Company
ca: Empresa

en: here
ca: aquí

en: Other
ca: Altres

en: E-Mail
ca: Correu electrònic

en: Close
ca: Tanca

en: Defaults
ca: Per defecte

en: Server settings
ca: Preferències del servidor

en: First Name
ca: Nom

en: Last Name
ca: Cognoms

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Created date
ca: Data de creació

en: Add New
ca: Afegeix un nou

en: Video
ca: Vídeo

en: Website
ca: Lloc web

en: State / Province
ca: Província

en: New
ca: Nou

en: cancel
ca: Cancela

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Status report
ca: Informe d'estat

en: Finished with an error.
ca: Acabat amb un error.

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Completed @current of @total.
ca: S'han finalitzat @current d'un total de @total.

en: Appears in: @bundles
ca: Apareix a: @bundles

en: Add media
ca: Afegeix mèdia

en: Default view mode
ca: Mode de visualització predeterminat
