Kaltura (7.x-3.1) - en to gl translation catalogue (54 entries)

en: Title
gl: Título

en: title
gl: título

en: Submit
gl: Enviar

en: Value
gl: Valor

en: Description
gl: Descrición

en: more
gl: máis

en: Action
gl: Acción

en: new
gl: novo

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Categories
gl: Categorías

en: File
gl: Ficheiro

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Password
gl: Contrasinal

en: Country
gl: País

en: Image
gl: Imaxe

en: Import
gl: Importar

en: Player
gl: Reproductor

en: search
gl: busca

en: Error
gl: Erro

en: All
gl: Todo

en: submit
gl: enviar

en: Page
gl: Páxina

en: Click here
gl: Pega o código da vista aquí

en: Advanced
gl: Avanzado

en: This field is required.
gl: Este campo é necesario.

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: Phone
gl: Teléfono

en: Owner
gl: Propietario

en: Company
gl: Compañía

en: General
gl: Xeral

en: here
gl: aquí

en: Other
gl: Outro

en: Close
gl: Pechar

en: Defaults
gl: Predeterminados

en: Server settings
gl: Configuración do servidor

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Created date
gl: Data de creación

en: New
gl: Novo

en: cancel
gl: cancelar

en: Apply
gl: Aplicar

en: Not configured
gl: Sen configurar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Status report
gl: Informe de estado

en: Finished with an error.
gl: Finalizou cun erro.

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Configured
gl: Configurado

en: Completed @current of @total.
gl: Completaronse @current de @total.

en: Appears in: @bundles
gl: Aparece en @bundles.

en: Add media
gl: Engadir media

en: Use existing media only
gl: Só empregar contido multimedia existente

en: Use existing media and add new media
gl: Empregar contido multimedia existente e engadir novo
