Kaltura (7.x-3.2-alpha1) - en to dz translation catalogue (16 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: more
dz: ཧེང་བཀལ

en: new
dz: གསརཔ།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Categories
dz: དབྱེ་རིམ་ཚུ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Error
dz: འཛོལ་བ་

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: This field is required.
dz: ས་སྒོ་འདི་དགོས་མཁོ་ཡོད།

en: Status report
dz: གནས་ཚད་ཀྱི་སྙན་ཞུ་
