Kaltura (7.x-3.2-alpha1) - en to eo translation catalogue (32 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: title
eo: Titolo

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Value
eo: Valoro

en: Description
eo: Priskribo

en: more
eo: pli

en: Action
eo: Ago

en: new
eo: nova

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Categories
eo: Kategorioj

en: File
eo: Dosiero

en: Reset
eo: Restarigu

en: Password
eo: Pasvorto

en: Country
eo: Lando

en: Image
eo: Bildo

en: Import
eo: Importu

en: search
eo: serĉu

en: Error
eo: Eraro

en: All
eo: Ĉiuj

en: Page
eo: Paĝo

en: Advanced
eo: Specialaj

en: This field is required.
eo: Ĉi tiu kampo estas deviga.

en: Desc
eo: malkreske

en: Other
eo: Alia

en: Server settings
eo: Servilaj agordoj

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: Status report
eo: Stata raporto

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
