Kaltura (7.x-3.2-alpha1) - en to lv translation catalogue (53 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: title
lv: virsraksts

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Value
lv: Vērtība

en: Description
lv: Apraksts

en: more
lv: vairāk

en: Action
lv: Darbība

en: new
lv: jauns

en: Tags
lv: Birkas

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Categories
lv: Kategorijas

en: File
lv: Fails

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Password
lv: Parole

en: Country
lv: Valsts

en: Image
lv: Attēls

en: Import
lv: Importēt

en: search
lv: meklēt

en: Error
lv: Kļūda

en: All
lv: Visi

en: submit
lv: iesniegt

en: Page
lv: Lapa

en: Click here
lv: Klikšķiniet šeit

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: This field is required.
lv: Šis lauks ir obligāts.

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Desc
lv: Dilst.

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Company
lv: Uzņēmums

en: General
lv: Galvenie

en: here
lv: šeit

en: Other
lv: Citi

en: E-Mail
lv: E-pasts

en: Close
lv: Aizvērt

en: Defaults
lv: Noklusējumi

en: Server settings
lv: Servera iestatījumi

en: First Name
lv: Vārds

en: Last Name
lv: Uzvārds

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Created date
lv: Izveides datums

en: New
lv: Jauns

en: cancel
lv: atcelt

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Not configured
lv: Nekonfigurēts

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Status report
lv: Statusa pārskats

en: Finished with an error.
lv: Pabeigts, atrasta kļūda.

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Configured
lv: Konfigurēts

en: Completed @current of @total.
lv: Pabeigts @current no @total
